Drodzy Goście
Zapraszamy bardzo serdecznie na Targi Ślubne 2018 zorganizowane specjalnie dla Państwa w naszym mieście w dniu 25 lutego 2018 roku w godzinach 10:00 -18:00, na terenie Hali Sportowej CSiK przy ul. Żwirki i Wigury w Garwolinie.


Organizator
Organizatorem Imprezy jest firma BRIGHT znana na rynku z profesjonalnego podejścia w organizacji imprez promocyjno-reklamowych. Jeśli chcą Państwo poznać w szczegółach rozmach imprez organizowanych przez firmę, zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku oraz stronie głównej targów, w sekcji – Relacje z Targów.

Naszym celem jest przygotowanie Targów dla Wystawców i Odwiedzających na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto tu być?
Targi są jedyną okazją, aby w jednym miejscu i czasie zebrać mnóstwo informacji od firm działających w branży ślubnej, które w sposób fachowy i wyczerpujący przedstawią swoje oferty, co umożliwi Państwu zorganizowanie swojego ślubu w najlepszy dla Państwa sposób.

Zapraszamy Narzeczonych, ich rodziny i znajomych pragnących poznać ofertę ślubną, zorganizować zarówno widowiskowe, jak i skromne wesele, ponieważ przekrój propozycji będzie tak duży, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Zapraszamy osoby z Garwolina, całego Powiatu i regionu, ponieważ nasi Wystawcy posiadają ofertę skierowaną dla wszystkich.

Targi to bogactwo doznań i emocji pozwalających odczuwać wyjątkową, przedślubną atmosferę.

Każdy, kto przyjdzie na te Targi, wyjdzie nie tylko usatysfakcjonowany, ale pełen wiedzy i pomysłów na zorganizowanie swojego ślubu!

Komfort zwiedzania
Do Państwa dyspozycji oddajemy prawie 1100. m2 powierzchni wystawienniczej i oferty kilkudziesięciu firm działających w branży ślubnej. Dla Gości, którzy na Targi przyjadą samochodami na terenie CSiK znajduje się wygodny Parking.

Dodatkowo każdy może otrzymać ofertę wielu innych materiałów promocyjnych i informacyjnych od firm rozdających swoje ulotki.

Atrakcyjna nagroda główna
Fotograficzna sesja narzeczeńska dla przyszłych nowożeńców w Lizbonie w stolicy słonecznej Portugalii wraz z dwudniowym pobytem w hotelu i wyżywieniem, sfinansowana przez organizatora targów, fotografa oraz inne firmy chcące wzmocnić swój wizerunek.


Bogaty program
Cały program sceniczny poprowadzi konferansjer. Sercem imprezy jest Scena, na której w czasie trwania Targów odbywać się będą widowiskowe pokazy mody ślubnej, niepowtarzalne pokazy: umiejętności profesjonalistów z różnych branż, profesjonalnych zespołów wokalnych i muzycznych.


Dogodna lokalizacja
Świetna lokalizacja w samym CENTRUM GARWOLINA sprawia, że każdy znajdzie nas od razu.

Bez problemu można dojechać środkami komunikacji, ponieważ w pobliżu znajduje się dworzec. Wygodnie można też dotrzeć i zaparkować samochodem.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZYCH TARGÓW,

WYGRANIA NAGRODY GŁÓWNEJ I INNYCH CENNYCH NAGRÓD!