Drodzy Wystawcy
Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa na kolejną edycję Targów Ślubnych w Naszym mieście organizowanych przez firmę BRIGHT, które odbędą się 25 lutego 2018 roku w godzinach 10:00 -18:00, na terenie Hali Sportowej CSiK przy ul. Żwirki i Wigury w Garwolinie.

Organizator
Organizatorem Imprezy jest firma BRIGHT znana na rynku z profesjonalnego podejścia w organizacji imprez promocyjno-reklamowych. Jeśli chcą Państwo poznać w szczegółach rozmach imprez organizowanych przez firmę, zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku a także strony głównej targów - relacji z Targów.

Naszym atutem przy organizacji targów jest brak powiązań z branżą ślubną, poprzez co nie jesteśmy Państwa konkurentami. Naszym celem jest przygotowanie Targów dla Wystawców i Odwiedzających na najwyższym poziomie.


Korzyści dla Wystawców - Targi ślubne to skuteczna forma bezpośredniego dotarcia do potencjalnych klientów dla wszystkich firm z branży ślubno-weselnej. Zaprezentowanie, podczas Targów, Państwa produktów i usług umożliwi przyszłym Młodym Parom na szersze i dokładniejsze ich poznanie już na samym starcie przedślubnych przygotowań, a Państwu wyprzedzenie konkurencji, niebiorącej udziału w tych Targach.

Gala odbędzie się w sprawdzonym i komfortowym miejscu. Duża powierzchnia targowa z gotowymi stoiskami, wygoda zwiedzania, dojazdu, parking, możliwości aranżacji przestrzeni znacząco wpływają na rangę i profesjonalizm Imprezy, dzięki czemu możecie być Państwo dumni z uczestnictwa w niej.

Nowa edycja Targów będzie wyjątkowa głównie ze względu na różnorodność firm biorących w nich udział, atrakcyjną nagrodę główną oraz ciekawy program artystyczny.

Przygotowaliśmy dla Państwa 1100m2 powierzchni targowej, możliwość zaprezentowania swojej firmy w specjalnie przygotowanych stoiskach zapewniając wystawcom dobre możliwości ekspozycyjne, a zwiedzającym więcej miejsca.

Nasze Targi nie zakończą się dla Państwa 25 lutego wraz z wybiciem godziny 18. Firmy biorące udział w targach będą promowane w oficjalnym serwisie internetowym targów na stronie http://www.targislubnegarwolin.pl/ oraz powiązanym z tą stroną profilu Facebook, serwisie popularnym wśród młodych ludzi , będących Państwa potencjalnymi Klientami.

Sponsoring
Każdy z Państwa może wzmocnić wizerunek swojej firmy dzięki swojemu udziałowi w ufundowanie nagrody głównej lub innych nagród, co zapewni Państwu dodatkową promocję poprzez zamieszczenie nazwy firmy przy każdym materiale fotograficznym przygotowanym podczas pobytu w Budapeszcie a prezentowanym na naszych oficjalnych stronach.

Promocja
Każda z firm, która wykupi stoiska podczas Targów będzie również prezentowana przez konferansjera.

Organizator przygotuje materiał promocyjny w formie wizytówki o każdym wystawcy z najważniejszymi informacjami teleadresowymi i zamieści go na stronie Targów Ślubnych Garwolin.

Pod adresem www.targislubnegarwolin.pl, informacje na temat wystawiających się firm będą nieodpłatnie utrzymywane do co najmniej kolejnej edycji targów.

Ofertę naszych Targów obejrzą setki narzeczonych, rodzin i znajomych. W celu zapewnienia jak największej frekwencji, przeprowadzone zostaną szerokie działania reklamowe i promocyjne w mediach regionalnych. Kampania przeprowadzona zostanie nie tylko w formie medialnej ale i plakatowej na terenie całego powiatu.

Podczas Nowych Targów Ślubnych swoje oferty przedstawi blisko 100 Wystawców. Jesteśmy pewni, że Państwa obecność uświetni oraz bezsprzecznie podniesie atrakcyjność Targów, a samym Państwu pozwoli dotrzeć bezpośrednio do licznego grona Narzeczonych, przygotowujących się do zawarcia związku małżeńskiego.

Profesjonalizm
Podczas całej imprezy gwarantujemy fachową pomoc Organizatora i jego Partnerów.

Prestiż i wyjątkowość naszej Imprezy potwierdzą Zwiedzający, przedstawiciele Mediów, jak i sami Państwo – Wystawcy.

Warunki zakupu stoisk, plan stoisk i inne szczegółowe informacje odnośnie targów uzyskają Państwo u organizatora.

Jeżeli podejmiecie Państwo decyzję o prezentacji swojej firmy na Targach, prosimy nie zwlekać z rezerwacją stoisk, ponieważ powierzchnia wystawiennicza, mimo swej wielkości jest ograniczona!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!